Kommenteeri

Olen reedel Narvas

Külastan reedel, 3. mail Ida-Virumaad ja Narvat, kus mul on kavas rida kohtumisi Narva linna esindajatega ning õhtul kell 18.00 kohtumine Narva elanikega kultuurimajas “Rugodiv”.

Kohtun Narva Euroopa kultuuripealinna töörühma liikmetega ning linnapea Aleksei Jevgrafoviga ning Narva linnas võimul oleva “Kodulinn Narva” fraktsiooni ning Narva linnavolikogu esimehe Irina Janovitšiga.

Pean Narvat ja Ida-Virumaad oluliseks piirkonnaks. Eestile on tähtis, et keskvõim ning Narva ja Ida-Virumaa teineteisest ei eemalduks. 

Ida-Virumaa piirkond vajab riigipoolset toetust, et toime tulla muutustega, mis on seotud Eesti majanduse struktuuri muutumisega ning Euroopa Liidu ja Eesti keskkonnapoliitiliste eesmärkidega.

Need muutused ei tohi toimuda Narva ja laiemalt Ida-Virumaa elanike arvelt.

Pean jätkuvalt oluliseks, et Narva esitaks tugeva taotluse Euroopa Kultuuripealinna tiitlile kandideerimisel ning sellega seoses soovin kohtuda ka Narva linna vastava töörühma liikmetega, et saada ülevaade lõpptaotluse koostamise kohta.

Õhtul kell 18.00 kohtun Narva kultuurimajas Rugodiv ka Narva elanikega. Sellele kohtumisele on oodatud ka ajakirjanikud, kelle küsimustele ma samuti hea meelega vastan.  

Lisa kommentaar

Email again: