Kommentaarid (1)

Aitäh, Põhja-Tallinn!

Alustan homsest tööd Riigikogus. Siit leiate minu pöördumise kõigi põhjatallinlaste poole.
raimond kaljulaid
Head põhjatallinlased!

Täna on minu viimane tööpäev Põhja-Tallinna vanemana. Alustasin selles ametis kolm aastat tagasi, samuti kevadel, ilusal ja päikeselisel ajal. Need kolm aastat on olnud tööalaselt minu elu kõige huvitavamad aastad. Isegi põnevamad kui varem ettevõtluses.

Põhja-Tallinn on Tallinna kõige huvitavam linnaosa ja siin elavad targad ja head inimesed. Tegin iga päev, mis suutsin, et Teid hästi esindada ning seisin selle eest, et linnaosa juhtimine oleks avatud, läbipaistev ja kaasav. Tänan kõiki Põhja-Tallinna elanikke ning linnaosa valitsuse ja hallatavate asutuste töötajaid meeldiva koostöö eest!

Homme annan Riigikogu liikme ametivande. Eeskätt mõtlen vannet andes ja edasisi otsuseid tehes kõigile neile, kes on mind toetanud nii kohalikel kui Riigikogu valimistel.

Mõtlen sellele, millised on teie ootused ja unistused, millises Eestis me tahame elada, millist tulevikku soovime oma lastele. Kuid mõtlen ka sellele, millist tuge ja toetust soovime juba täna näha riigi ja omavalitsuste poolt oma vanavanematele ning kõigile, kes vajavad ühiskonna abi igapäevases toimetulekus.

Mõtlen sellest, milline peab olema Eesti roll maailma asjades. Aga ka sellele, millised peavad olema meie omavahelised suhted – muuhulgas eri rahvusest Eesti inimeste vahel.

Kahjuks ei ole selle Riigikogu koosseisu töö algus üldse lihtne. Õhus on palju ärevust ja pingeid, ühiskond on katki minemise äärel.

Eestimaa Konservatiivse Rahvaerakonna valitsusse kaasamine on erakordselt vastuoluline otsus – nagu teate, astusin protestiks selle vastu välja Keskerakonna juhatusest. Oma edasisi valikuid olen samuti siin blogis kirjeldanud.

Kahekordne Eesti peaminister Mart Laar on korduvalt ja korduvalt rõhutanud, et miski ei ole hullem kui suutmatus otsustada ja otsuste edasi lükkamine. Loodan väga, et mind see tõbi kunagi ei taba!

Tänan veel kord kõiki. Muide, mitmest kohast Põhja-Tallinnas on Toompea loss hästi vaadeldav. Kui sinna poole vaatate, siis mõelge vahel ka minu peale.

Armastan Põhja-Tallinna linnaosa väga. Luban, et olete minu südames iga päev ka minu uuel töökohal!

Lugupidamisega
Raimond Kaljulaid

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
Presidendiproua ehk soojendab suhteid Venemaaga veidike-naabrit ei tohiks ju pidevalt ärritada--ja noormees-oled teinud õigesti--sellegipoolest on ehk isegi hea kui koalitsioonis rahunevad EKREKAD maha--nad ju üksi midagi täide viia ei saa--EDU--oled tubli... Milvi · 4. aprill 2019