Kommenteeri

Kommentaar seoses uue Põhja-Tallinna vanemaga

Kuigi olen hetkel üsna hõivatud Euroopa Parlamendi valimiste kampaaniaga, hoian otseloomulikult silma peal ka mulle aastatega väga oluliseks saanud Põhja-Tallinna linnaosa arengul. Kommenteerin põgusalt uue linnaosa vanema küsimust.

Raimond Kaljulaid Sõle spordikeskus
Olen uue Põhja-Tallinna vanema Peeter Järvelaidiga kokku puutunud vaid PBK saate "Vene küsimus" salvestustel. Munitsipaalküsimusi me ei ole arutanud, seega ma ei tea, millised on teadmised linnaosast ning seisukohad selle arenguga seoses.

Uuel linnaosa juhil tuleb kindlasti arvestada sellega, et põhjatallinlased on väga tugev kogukond, kellel on linnaosa juhtimisele kõrged nõudmised. Põhja-Tallinna kogukond ootab, et linnaosa juhitaks kohalike inimeste huvidega arvestades, ausalt ja läbipaistvalt ning inimesi kaasates.

Mina olen omalt poolt kindlasti valmis aitama uut linnaosa vanemat end Põhja-Tallinna küsimustega kurssi viia, kui ta seda vajalikuks peab.

Minu jaoks on mõnevõrra murettekitav, et mitmete eelmiste kohalike valimiste eel lubatud projektide ellu viimise puhul ei ole täna kindlust, kas nendega jõutakse tähtaegselt valmis.

Neist kõige olulisemaks pean uue Kopli noortemaja ja uue Kopli polikliiniku ehitust, Kopli poolsaare parkide korda tegemist ning Balti jaama väljaku ja Vana-Kalamaja tänava projekti ellu viimist.

Põhja-Tallinna elanikke esindava linnavolikogu liikmena soovin nende küsimustega lähiajal linnavalitsuse poole pöörduda, et saada ajakohast infot. Võib-olla on minu kahtlused alusetud, kuid linnavalitsus peab ellu viima kohalikele lubatud algatused!

Igal juhul ei kavatse ma Põhja-Tallinna küsimustest täielikult eemalduda ka pärast seda, kui mind valitakse Euroopa Parlamendi saadikuks.

Olen oma meeskonnaga arutanud, et Euroopa Parlamendi saadiku büroo kavatsen avada just Põhja-Tallinnas. Seeläbi hoian jätkuvalt silma peal ka kohalikel küsimustel.

Lisa kommentaar

Email again: