Filtreeri postitusi

Maris Sild ja Joosep Vimm: Põnevad soovitused jalutuskäikudeks Põhja-Tallinnas ja Kristiines

Ilmad on aina enam suviselt soojad ja päikeselised. See lausa kisub nelja seina vahelt õue ning ega värskes õhus liikumine halba ei tee. Stroomi rannas, Paljassaare poolsaare tipus, Viru rabas ja Keila-joal on samas paljudel juba käidud – ilusad kohad, aga tahaks ju veel miskit. Meie oma kodukandis on huvitavaid kohti, kuhu tasub jalutuskäik ettevõtmist, aga veel küllaga. Minu head kolleegid Maris Sild ja Joosep Vimm Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna piirkonnast panid kokku nimekirja soovitustest kuhu võiks Põhja-Tallinnas ja Kristiines ilma ja linna nautima minna.

Loe lisaks

Külalispostitus: lasteaed Südameke juhataja Margit Hiiet

Palusin, et lasteaed Südameke juhataja Margit Hiiet kirjutaks külalispostituse sellest, kuidas neil eriolukorras läheb. Mul oli väga hea meel lugeda, et ka selles pingelises olukorras, kus nii paljude lastega perede elukorraldus on üleöö tugevalt muutunud, tunnetavad lasteaiad ka meie inimeste toetust ja ühtehoidmist. Nii ongi õige. Lugege, mida Margit kirjutab.
Loe lisaks

Anto Liivat: Tallinn peab jätkama sporditegevuse toetuse maksmist ka siis, kui tavapäraseid treeninguid ei toimu

Mõned päevad tagasi avaldasin sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aseesimehe Anto Liivati neli ettepanekut Tallinna linnavalitsusele COVID-19 viiruse mõjude leevendamiseks. Üks tema ettepanekutest puudutas linnale üüri maksvaid spordiklubisid. Palusin, et Anto seda mõtet pisut laiendaks ja lähemalt lahti kirjutaks. Probleem on tõsine, sest treeninguid ei toimu ja see annab spordiklubidele väga tugeva hoobi. 

Loe lisaks

Arhiiv