Filtreeri postitusi

Külalispostitus: lasteaed Südameke juhataja Margit Hiiet

Palusin, et lasteaed Südameke juhataja Margit Hiiet kirjutaks külalispostituse sellest, kuidas neil eriolukorras läheb. Mul oli väga hea meel lugeda, et ka selles pingelises olukorras, kus nii paljude lastega perede elukorraldus on üleöö tugevalt muutunud, tunnetavad lasteaiad ka meie inimeste toetust ja ühtehoidmist. Nii ongi õige. Lugege, mida Margit kirjutab.
Loe lisaks

Anto Liivat: Tallinn peab jätkama sporditegevuse toetuse maksmist ka siis, kui tavapäraseid treeninguid ei toimu

Mõned päevad tagasi avaldasin sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aseesimehe Anto Liivati neli ettepanekut Tallinna linnavalitsusele COVID-19 viiruse mõjude leevendamiseks. Üks tema ettepanekutest puudutas linnale üüri maksvaid spordiklubisid. Palusin, et Anto seda mõtet pisut laiendaks ja lähemalt lahti kirjutaks. Probleem on tõsine, sest treeninguid ei toimu ja see annab spordiklubidele väga tugeva hoobi. 

Loe lisaks

Võit! Tallinn ei küsi lasteaia kohatasu kuni aprilli lõpuni

Tunnustan väga Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna linnavolikogu fraktsiooni ja selle juhti Rainer Vakrat, kes tõstatasid perede lasteaia kohatasust vabastamise küsimuse (loe lähemalt siit) ja saavutasid selles ka edu – linnavalitsus tegi täna otsuse lasteaia kohatasu kuni aprilli kuu lõpuni mitte küsida. Siit ka Tallinnale oluline õppetund – lasteaia kohatasude osas tegid mitmed teised Eesti omavalitsused (näiteks Tartu ja Pärnu) otsused märksa operatiivsemalt. Ei ole mõtet edasi lükata seda, mis nagunii tuleb ära teha. 
Loe lisaks

Arhiiv