Filtreeri postitusi

PIKEM LUGU! Jevgeni Ossinovski: need, kes on selle haiguse puhul prognoosinud positiivset tulevikku, on valdavalt eksinud

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioonist on tervishoius toimuval kõige lähemalt silma peal hoidnud Jevgeni Ossinovski. Tema sõnul oleks Eestil mõistlikum kehtestada praegu veel rangemaid piiranguid, et kriis kiiremini ületada. Kui haigete arv hakkab liiga kiiresti kasvama, sattuvad ohtu kõik, kes vajavad arstiabi. Samuti kutsub Jevgeni üles suhtuma empaatiaga ka neisse, kes on haigestunud. 
Loe lisaks

Külalispostitus: lasteaed Südameke juhataja Margit Hiiet

Palusin, et lasteaed Südameke juhataja Margit Hiiet kirjutaks külalispostituse sellest, kuidas neil eriolukorras läheb. Mul oli väga hea meel lugeda, et ka selles pingelises olukorras, kus nii paljude lastega perede elukorraldus on üleöö tugevalt muutunud, tunnetavad lasteaiad ka meie inimeste toetust ja ühtehoidmist. Nii ongi õige. Lugege, mida Margit kirjutab.
Loe lisaks

Anto Liivat: Tallinn peab jätkama sporditegevuse toetuse maksmist ka siis, kui tavapäraseid treeninguid ei toimu

Mõned päevad tagasi avaldasin sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aseesimehe Anto Liivati neli ettepanekut Tallinna linnavalitsusele COVID-19 viiruse mõjude leevendamiseks. Üks tema ettepanekutest puudutas linnale üüri maksvaid spordiklubisid. Palusin, et Anto seda mõtet pisut laiendaks ja lähemalt lahti kirjutaks. Probleem on tõsine, sest treeninguid ei toimu ja see annab spordiklubidele väga tugeva hoobi. 

Loe lisaks

Rasmus Rask: teadmatust on võrreldes 2008. aasta kriisiga rohkem

Eestis ja Soomes tegutseva jäätisetootja La Muu asutaja ja tegevjuhi Rasmus Raski sõnul on praeguses kriisis teadmatust ja määramatust rohkem kui viimase majanduskriisi ajal 2008. aastal. Ettevõtte jaoks on eriolukord juba täna kaasa toonud vajaduse koondada töötajaid ning tekitanud olulisi tõrkeid tarneahelates. Raski hinnangul mõjutab alanud kriis kõiki sektoreid ning jätab majandusele kestva jälje. 
Loe lisaks

Arhiiv